Türkiye Gençlik Konseyi

Başkanın Mesajı

Başkanın Mesajı

Kozmopolit bir yapıya sahip olan bünyesinde her ırktan her dini inançtan insan barındıran medeniyetler ülkesidir Türkiye. Böyle bir kültür mirasına biz gençler ev sahipliği yaparak tüm dünya ya örnek olmalıyız

 

Bizler Türkiye Gençlik Konseyi Türkiye Teşkilatı olarak genç kardeşlerimizin sorunlarına bir ses olmak istiyoruz. Çükü geleceğimiz gençliğe dayandığı gibi bizimde temelimiz gençliğe dayanıyor.

 

Bu gün her platformda maalesef ki gençler arka planda kalıyor. Ama kimse gençlerin elinden tutup sahip çıkmıyor. Gençlerimizin sorunları dile getirilip çözüm için çaba harcanmıyor.

 

Bilinçli bir gençliğin olmadığı bir toplumda sorunlar yumağıyla karşılaşmak mümkün. Bu yüzden genç kardeşlerimizi hep birlikte gençlik sorunlarımıza omuz omuz olmaya davet ediyoruz. Türkiye Gençlik Konseyinin Kapısı Bilinçli Gençlik olmaya aday herkese açıktır.

 

Genç Esnaflar, Genç Mühendisler, Genç Müdürler, Genç Milletvekilleri olmalı ki geleceğimizin temelleri sağlam ve güçlü olsun..

 

Türkiye Gençlik Konseyi olarak biz tüm gençliğin sorunlarına çözüm bulmak için dillendirmeye hazırız. Biz “Sorun varsa çözüm de var” diyoruz. Birlik ve beraberlikle her türlü sorunlarımızı isteklerimizi ve sosyal sorumluluk projelerimizi hayata geçirmek için tüm genç kardeşlerimizi bekliyoruz.

Başkan
64x64

Baskanın Mesajı

Devamı...
64x64

Başkanın Özgeçmişi

Devamı...

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Deneme Kategori Başlığı 6
  • Deneme Kategori Başlığı 5
  • Deneme Kategori Başlığı 4
  • Deneme Kategori Başlığı 3

Videolar